FRIEDRICH WILHELM HUNDT. 2 st, Snödroppar och prästkragar, olja på pannå, signerade.

326676. FRIEDRICH WILHELM HUNDT. 2 st, Snödroppar och prästkragar, olja på pannå, signerade.

13 x 13 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

13 x 13 cm.

Antal besök: 860