Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
FRIEDRICH WILHELM HUNDT. 2 st, Snödroppar och prästkragar, olja på pannå, signerade.
326676. FRIEDRICH WILHELM HUNDT. 2 st, Snödroppar och prästkragar, olja på pannå, signerade.
13 x 13 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
13 x 13 cm.
Stadsauktion Sundsvall
777