VRILSKÅL, björk, 1800-tal.

VRILSKÅL, björk, 1800-tal.
326414. VRILSKÅL, björk, 1800-tal.

Spår av originalfärg.
Längd 27 cm, höjd 10,5 cm.

Bruksslitage, spricka, patina.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spår av originalfärg.
Längd 27 cm, höjd 10,5 cm.

Antal besök: 977