YTTERFODER, 2 dt, porslin, "Liljekonvalj", storlek 2, Gunnar Wennerberg, Gustavsberg. 1900-tal.

326400. YTTERFODER, 2 dt, porslin, "Liljekonvalj", storlek 2, Gunnar Wennerberg, Gustavsberg. 1900-tal.

Dekor i relief i form av liljekonvaljer.
Höjd 14,5 cm, diameter 18 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 14,5 cm, diameter 18 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 921