Brosch med emaljerad dekor av blomma, stämplad 925 S
Brosch med blå sten, brosch med röd sten
Halsband med hänge i bärnsten
Halsband med hänge med pärlemor
Ring
Armbandsur, Pulsar Quartz 741364
Brosch 8 karat gult guld med vit sten, stämplad AXO.
Bruksskick.
Halsband med hänge i bärnsten
Ring
Bruksskick.