BARSKÅP, trä, mässing och glas, 1900-talets tredje fjärdedel.

326079. BARSKÅP, trä, mässing och glas, 1900-talets tredje fjärdedel.

Utrustad med klocka med batteridrivet urverk.
Höjd 67 cm.

Bruksslitage, klocka ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 67 cm.

Antal besök: 1 414