RALF ARZT. "Nude XI", olja på duk, signerad.

3260767. RALF ARZT. "Nude XI", olja på duk, signerad.

Bildmått 129x161 cm, rammått 134x167 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Murmansgatan 124
212 25 Malmö
Sverige

Placering
Fotostudio
Antal besök: 350