MATGRUPP Rokokostil, 1900-talets andra hälft.

3258402. MATGRUPP Rokokostil, 1900-talets andra hälft.

Skuren dekor med snäckor, 6 stolar, bord med 2 iläggsskivor.

Bord
Höjd 74
Diameter 115
Iläggsskivor 50 (cm per styck)

Sitthöjd stolar 46

(cm).

Bruksslitage, skavmärken, sitsar med slitage & fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord
Höjd 74
Diameter 115

Sitthöjd stolar 46

(cm).

Antal besök: 728