CARL M. COHR. Skål, 925 sterling silver, Danmark. 1900-talets första hälft. Vikt 611 gram.

325669. CARL M. COHR. Skål, 925 sterling silver, Danmark. 1900-talets första hälft. Vikt 611 gram.

Hamrad yta, samt genombruten dekor vid fotringen. Stämplad.
Diameter 18,2 cm, höjd 11 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 18,2 cm, höjd 11 cm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 2 717