Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionsverket Engelholm
Övrigt
Övrigt
DRAGHANDTAG till dörr, 1800-tal.
325624. DRAGHANDTAG till dörr, 1800-tal.
Brons.
Höjd 22 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Brons.
Höjd 22 cm.
Bruksslitage.
Auktionsverket Engelholm
716