Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
MANNE STRIDH. Blomsterstilleben, olja på pannå, signerad.
325343. MANNE STRIDH. Blomsterstilleben, olja på pannå, signerad.
ca 46 x 38 c.
Pannå med skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 46 x 38 c.
Pannå med skador.
Auktionshuset Kolonn
1 239