DOCKBARNVAGN, rotting, 1900-talets början.

3253053. DOCKBARNVAGN, rotting, 1900-talets början.

Med nedfällbar kapuschong,
Längd ca 70 cm.

Åldersrelaterat slitage, kapuschong med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med nedfällbar kapuschong,
Längd ca 70 cm.

Antal besök: 331