Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
ANTAL BIRO. Midnattssol, akvarell, signerad och daterad -48.
325066. ANTAL BIRO. Midnattssol, akvarell, signerad och daterad -48.
43 x 56 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
43 x 56 cm.
Stadsauktion Sundsvall
1 247