FLASKSKEPP, 7 st. 1900-tal.

FLASKSKEPP, 7 st. 1900-tal.
3249316. FLASKSKEPP, 7 st. 1900-tal.

Längd 24 cm - 32 cm.
Bla. Antikt 3-mastat flaskskepp med hus & magasin. Gorch Fock - äldre flaskskepp. Flaskskepp med interiör, svenskt flaggat. Danmark. Etike.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 24 cm - 32 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 368