BYRÅ, rokokostil. 1900-tal.

BYRÅ, rokokostil. 1900-tal.
324886. BYRÅ, rokokostil. 1900-tal.

Rödbrun stenskiva. Längd 68, bredd 40, höjd 69 cm.

Bruksslitage. Märken. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Märken. Repor.

Antal besök: 978