EINAR JOLIN. Färglitografi, signerad och numrerad 61/360.

324785. EINAR JOLIN. Färglitografi, signerad och numrerad 61/360.

Ca. 45x55 cm.

Ej examinerad ur ram.

Einar Jolin (1890–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 45x55 cm.

Ej examinerad ur ram.

Einar Jolin (1890–1976)

Antal besök: 817