FÄLLBÄNK, bemålad fur, Allmoge, 1800-tal.

324698. FÄLLBÄNK, bemålad fur, Allmoge, 1800-tal.

Fällbar kombinationsmöbel, skivans höjd ca sitthöjd 42 cm. bredd 32 - 64 cm , längd 119cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 214