SMINKBORD, teak 1950/60-tal.

SMINKBORD, teak 1950/60-tal.
324563. SMINKBORD, teak 1950/60-tal.

Två lådor i front. Längd/bredd 83, djup 38, höjd 68 (107 i bakkant) cm.

Bruksslitage, delvis blekt på skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 643