PIANOPALL, nyrenässans. 1800-talets slut.

324417. PIANOPALL, nyrenässans. 1800-talets slut.

Höjd 53 cm. Ställbar höjd.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 53 cm. Ställbar höjd.

Slitage.

Antal besök: 714