Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Övrigt
Teknika & Nautika
DAMMSUGARE med TILLBEHÖR, Electrostar, 1900-talets mitt.
324358. DAMMSUGARE med TILLBEHÖR, Electrostar, 1900-talets mitt.
Längd 117 cm.
Bruksslitage patina.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 117 cm.
Bruksslitage patina.
Stadsauktion Sundsvall
653