DAMMSUGARE med TILLBEHÖR, Electrostar, 1900-talets mitt.

324358. DAMMSUGARE med TILLBEHÖR, Electrostar, 1900-talets mitt.

Längd 117 cm.

Bruksslitage patina.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 117 cm.

Bruksslitage patina.

Antal besök: 943