IGNÁCZ CAROLY BEÔRECZ. olja på pannå, signerad samt daterad 1918.

324226. IGNÁCZ CAROLY BEÔRECZ. olja på pannå, signerad samt daterad 1918.

Ca 43,5 x 58 cm.

Pannå har slagit sig något.

Ca 43,5 x 58 cm.

Pannå har slagit sig något.

Antal besök: 1 213