DAMARMBANDSUR, 18K guld och stål, Rolex Oyster Perpetual, datejust, 1990-tal.

324096. DAMARMBANDSUR, 18K guld och stål, Rolex Oyster Perpetual, datejust, 1990-tal.

Guldfärgad urtavla. Med safirglas. Jubiléelänk med viklås.
Diameter 2,5 cm.
Serienummer 5958593.
Lås märkt S 10, 62523 D.18.
Märkt på baksidan 468 B.
Inlämnad på service våren 2015.

Bruksslitage, fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 2,5 cm.
Serienummer 5958593.
Lås märkt S 10, 62523 D.18.
Märkt på baksidan 468 B.

Bruksslitage, fungerar.

Antal besök: 5 433