DVD SPELARE, Nad L 54, 2000-tal.

3238234. DVD SPELARE, Nad L 54, 2000-tal.

Längd 43, bredd 33, höjd 10 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 396