PABLO PICASSO. EFTER. Man med krage, litografi.

3236911. PABLO PICASSO. EFTER. Man med krage, litografi.

signerad i trycket Picasso, 168/200, Henri DESCHAMPS Grav. Lith. MOURLOT IMP, bildmått ca 53x39 cm.

Bruksslitage.

Pablo Picasso (1881–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Pablo Picasso (1881–1973)

Antal besök: 795