LJUSSTAKAR, ett par, silver Guldsmedsaktiebolaget GAB. 1900-tal.

323531. LJUSSTAKAR, ett par, silver Guldsmedsaktiebolaget GAB. 1900-tal.

Fylld fot. Höjd 15,7 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fylld fot. Höjd 15,7 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 806