847. Hylsbajonetter.

Hylsbajonetter.
847. 3234787. Hylsbajonetter.

5 stycken, ryska, svenska, engelsk.

Skador och slitage.

Tema

Vårens vapenauktion

Gör en kostnadsfri värdering!
847. 3234787. Hylsbajonetter.

Skador och slitage.

Tema

Vårens vapenauktion

Katalognr
847
Antal besök: 443