Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
RYNO BOLMGREN. Beslutsfattaren, olja på duk, signerad och daterad 1984.
323209. RYNO BOLMGREN. Beslutsfattaren, olja på duk, signerad och daterad 1984.
81 x 65 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
81 x 65 cm.
Stadsauktion Sundsvall
1 861