ÖLGLAS, 6 st, Lasse Åberg, signerande, 1900-tal.

323043. ÖLGLAS, 6 st, Lasse Åberg, signerande, 1900-tal.

6 ölglas, höjd 22,5 cm
Originalkartonger medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 ölglas, höjd 22,5 cm
Originalkartonger medföljer.

Bruksslitage.

Antal besök: 944