TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-tal.

TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-tal.
323017. TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-tal.

Gavlar och rygg i järn, ribbor i trä. Bredd 126 cm, bredd 67 rygghöjd 80 cm.

Ställvis slitage och anlupning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 934