JORDGLOB, Räths politiska, Tyskland. 1900-tal.

322943. JORDGLOB, Räths politiska, Tyskland. 1900-tal.

Med belysning.
Höjd ca 40 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med belysning.
Höjd ca 40 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 550