HÄNGE, 18k vitguld, samt 0,10 ct. briljant. 1900-talets sista kvartal.

322849. HÄNGE, 18k vitguld, samt 0,10 ct. briljant. 1900-talets sista kvartal.

Hänge, höjd 11 mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hänge, höjd 11 mm.

Bruksslitage.

Antal besök: 730