1900-TALETS STILLEBEN.

1900-TALETS STILLEBEN.
3219299. 1900-TALETS STILLEBEN.

1900-talets stilleben, olja på duk, inrymt i träram 94cm x 66cm inklusive ram.

Ping till duk, allmänna märken och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 574