MEKANISK SPARBÖSSA, gjutjärn, tandläkare. 1900-tal.

321856. MEKANISK SPARBÖSSA, gjutjärn, tandläkare. 1900-tal.

Längd 22 cm.

Bruksslitage, patina.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 22 cm.

Bruksslitage, patina.

Antal besök: 1 799