BARSTOLAR 2 st "Bernhard" Ikea 2000-tal.

3217541. BARSTOLAR 2 st "Bernhard" Ikea 2000-tal.

Kromade stålrör, sitsar klädda med svart skinn.

Sitthöjd 66
Höjd 91
Bredd 41
Djup 51

(cm).

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 66
Höjd 91
Bredd 41
Djup 51

(cm).

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 1 669