PABLO PICASSO. Affisch, tryck, för IKEA, 1990-tal.

3216451. PABLO PICASSO. Affisch, tryck, för IKEA, 1990-tal.

Ca 49 x 69 ca.

Bruksskick. Oinramad.

Pablo Picasso (1881–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 49 x 69 ca.

Bruksskick. Oinramad.

Pablo Picasso (1881–1973)

Antal besök: 780