AINO VASTAMÄKI. Blåsippor samt Tussilago, 2 st, olja på pannå, monogramsignerade "AV".

321502. AINO VASTAMÄKI. Blåsippor samt Tussilago, 2 st, olja på pannå, monogramsignerade "AV".

14,7 x 14,7 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

14,7 x 14,7 cm.

Antal besök: 1 046