Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
RÖLAKANMATTA, signerad IS, Ingegerd Silow, 197x135 cm.
321196. RÖLAKANMATTA, signerad IS, Ingegerd Silow, 197x135 cm.
Blå toner.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Blå toner.
Slitage.
Leiflers Auktionshus
860