SVÄRD, 2 st, 2000-tal.

SVÄRD, 2 st, 2000-tal.
3211397. SVÄRD, 2 st, 2000-tal.

Längd med balja 104 - 106 cm.

Bruksslitage. märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd med balja 104 - 106 cm.

Bruksslitage. märken.

Antal besök: 668