320921. SERVISDELAR, 25 delar, porslin, Rörstrand.
8 tallrikar, diameter 24,5 cm.
6 djupa, diameter 20 cm.
6 assietter.
1 skål.
1 såsskål.
2 uppläggningsfat, längd 34- 38 cm.
1 kanna.
Slitage, nagg på 8 tallrikar, diameter 24.5 cm samt en djup tallrik, kanna och en assiett.