INGRID DESSAU. MATTA, "Pilevall", rölakan, beställd och vävd hos Systrarna Elofsson i Vinslöv, daterad 1968. 315 x 217 cm.

3208941. INGRID DESSAU. MATTA, "Pilevall", rölakan, beställd och vävd hos Systrarna Elofsson i Vinslöv, daterad 1968. 315 x 217 cm.

I olika grå, bruna, beige och gula toner.

Bruksslitage, fläckar. Kortsidorna med smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 776