LINNESKÅP, ek, jungend, 1900-talets första del.

320790. LINNESKÅP, ek, jungend, 1900-talets första del.

Skåp med två dörrar med bakomliggande hyllplan. Längd 100, bredd 47, höjd 200 cm.

Slitage. Märken. Repor. Mindre listbit fattas mellan dörrarna vid krönet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 063