BORDSLAMPA, Art Deco. sannolikt Borens. 1930-tal.

320700. BORDSLAMPA, Art Deco. sannolikt Borens. 1930-tal.

Metall samt läder. Höjd 42 cm.

Bruksslitage, defekt tryckknapp på foten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 092