HÖGTALARE 1 par, Zachry EM24.

HÖGTALARE 1 par, Zachry EM24.
3204176. HÖGTALARE 1 par, Zachry EM24.

Ljudbolaget / Zachry, omkring sent 1970 / tidigt 1980-tal. Fanerade med valnöt. 3-vägs med 10" baselement, mellanregisterdome samt 4 st domediskanter.

Höjd 98
Bredd 38
Djup 35
(cm per styck).

Mindre repor & skavmärken, faneret med några stötmärken nedtill. Några "pluppar" till frontskydd sitter löst. Ej funktionstestade, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 98
Bredd 38
Djup 35
(cm per styck).

Antal besök: 2 504