WIKING SVENSSON. Båtar, litografi. Signerad, numrerad och daterad, 222/300, - 52.

320247. WIKING SVENSSON. Båtar, litografi. Signerad, numrerad och daterad, 222/300, - 52.

39 x 51 cm.

Något gulnad.

Wiking Svensson (1915–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

39 x 51 cm.

Något gulnad.

Wiking Svensson (1915–1979)

Antal besök: 1 351