JACOB HULL. Ring med sten, Danmark.

3200887. JACOB HULL. Ring med sten, Danmark.

Stämplad "J.Hull". Justerbar storlek.
Vikt 17 g. Längd 3 cm, bredd 2,2 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 634