SKOLPLANSCHER, 3 st, människokroppens uppbyggnad, 1900-talets första hälft.

320035. SKOLPLANSCHER, 3 st, människokroppens uppbyggnad, 1900-talets första hälft.

Rullplansch, uppfodrad på canvas.
105 x 79 cm.

Bruksslitage, skadade kanter, fläckar, veck, tunn canvas, revor.

Gör en kostnadsfri värdering!

105 x 79 cm.

Antal besök: 1 424