STOLAR, 4 st, jugend, 1900-talets början.

3199540. STOLAR, 4 st, jugend, 1900-talets början.

Stolar i lövträ med intarsia, fötter med mässingavslut. Höjd 90 cm. Sitthöjd 45 cm.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 293