STUBBSTOL, 1900-tal.

STUBBSTOL, 1900-tal.
3198155. STUBBSTOL, 1900-tal.

Furu. Sitthöjd 48 cm.

Märken samt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
3198155. STUBBSTOL, 1900-tal.

Furu. Sitthöjd 48 cm.

Märken samt ytslitage.

Antal besök: 922