SKOLPLANSCHER, 2 st, höns och gnagare. 1900-talets första hälft.

319751. SKOLPLANSCHER, 2 st, höns och gnagare. 1900-talets första hälft.

105 x 80 cm.

Bruksslitage skador, fläckar, missfärgning. Affisch med gnagare ed skadat hörn.

Gör en kostnadsfri värdering!

105 x 80 cm.

Antal besök: 996