SERVERINGSVAGN, "Butlers Tray", engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

319738. SERVERINGSVAGN, "Butlers Tray", engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Höjd 61 cm, bredd 66 cm, längd 86 cm.

Bruksslitage, lite skav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, lite skav.

Antal besök: 855